KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13071057
nr 1307 1057
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 29/60. Haskel 160. Oramat löst blad. Bladets mått: 62x75 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:56:29
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander